Contour İle Akıllı Telefonların Rengini Değiştirmek Artık Çok Kolay

Akıllı telefon kasası üreticisi şirket Slickwraps akıllı telefonların,tabletlerin ve diğer elektronik cihazların rengini değiştirebilen Contour adını verdikleri 3D yazıcı geliştirdi.

 

 telefon rengi değiştirme,

Contour ile telefonunuzun orijinal rengine  zarar vermeden istediğiniz renge dönüştürebilirsiniz.Yapmanız gereken İphone,Android,İpad Mini ve diğer elektronik cihazlarınızı Contour’un içerisine yerleştirmek ve bir renk seçmek.

Slickwraps Contour
 
 
 
 

Contour 370*340*240 mm boyutlarında küçük bir makine.Bir masanın üzerine sığacak kadar küçük olan Contour ile telefonlarınızın rengini değiştirmek mümkün. Kansas merkezli şirket olan Slickwraps birkaç yıldır tüketici elektroniği konusunda çalışmalar yapıyor.Şirket kişisel tercihlere uygun çok sayıda tasarım yapıyor.

 

telefon rengi değiştirme
 
Slickwraps, titiz kaynak ve mevcut teknolojilerin yeniden kullanımı ile Moğol mühendis Edward Nara ile çalışarak, 3M malzemelerden yapılmış, ancak yine de güvenli bir şekilde çıkarılabilir  bir ürün oluşturduk “sözleriyle dile getirdi. Gururla, yeniden canlandırabiliyoruz Ahşap, ışıma, karbon elyafı ve daha fazlası gibi dokuların ve görünüşlerin tamamına ait kataloğumuz.

Akıllı telefonunun rengini değiştirebilen Contour’un videosunu izleyelim.

Daha fazla bilgi için: https://www.slickwraps.com/blog/
İlginizi Çekebilir :  Abb Robot Yumi Dondurma Hazırlıyor

Contour İle Akıllı Telefonların Rengini Değiştirmek Artık Çok Kolay” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: