Mühendislere Faydalı Bir Site Grabcad

Merhabalar bu yazımda sizlerlee Cad tasarımı yaparken yardımı olabilecek bir siteyi paylaşacağız..Sitenin adı Grabcad.Grabcad nedir diye sorarsanız en büyük tasarımcı,mühendis,imalatçı topluluğu, Cad kütüphanesi sayesinde  birçok modele ulaşmanız mümkündür.Sitede toplam 3 milyon 200 bin kullanıcı  ve 1 milyon 400 bin Cad modeli bulunuyor.

grabcad

Teknoloji geliştikçe araştıma yapabilecek kaynaklar da artıyor.Mühendisler için faydalı olabilecek uygulamalar çıkıyor.Neden istifade etmeyelim.Bu site Cad Cam tasarımlarının paylaşıldığı bir site olan Grabcad.grabcad nedir

Bir yönden mühendislerin tasarımlarını, modellerini paylaştığı birbirlerine yardımcı olduğu bir uygulama.3 d model,tasarımları görüntüleyip indirebilir,Diğer kullanıcılardan yardım isteyebilirsiniz.Projelerinizde,tasarımlarınızda,ödevlerinizde,bitirme tezlerinizde sizin için kaynak teşkil edebilecek bir site.

Bir Cad çizimine mi ihtiyacınız var? Grabcad‘e girin ve arama yapin.Ayrıca çizim dosyalarını da indirebiliyorsunuz.Site solidworks, autocad, catia, unigraphics gibi programlarla çizilmiş binlerce modele ulaşabilme imkanı sunuyor.

Grabcad’de beni de takip edebilir,Solidworks ile yaptığım çizimlere ulaşabilirsiniz.
Google Play ve App store’dan  uygulamasını indirip telefonunuzdan çizimleri incelemeye başlayabilirsiniz. Üstelik Grabcad üyelik ücretsiz.İşinize yarayacağına eminim.Bu bir reklam yazısı değil sadece öneri niteliğindedir.Sizin de bildiginiz bu tarz uygulama veya siteler varsa bizimle yorumdan paylaşabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir :  Makine Nedir?Makine Elemanları Nelerdir?

Mühendislere Faydalı Bir Site Grabcad” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: