Reklam

Mühendisokur; makine mühendisliği,solidworks,bilim,bilim haberleri,teknolojik gelişmeler başlıkları altında toplanmış çeşitli konularda özgün,bilgi verici ve kaliteli yazılar yayınlamaktadır.Kopya içerik kesinlikle yer vermemeye  özen gösteren Mühendisokur,bilim haberlerinde alıntı yaparsa kaynak site adresi vermektedir.

Okuyucu Kitlesi

Mühendis Okur’un okuyucu kitlesi büyük çoğunluğu makine mühendisleri, mühendisler,mühendis adayları öğrenciler ve bilim,teknolojiye meraklı olan insanlardan oluşmaktadır.Takipçilerin MühendisOkur’u takip  için birçok seçenek mevcuttur.Rss,Google Plus,Facebook,İnstagram,Pinterest,Twitter aracılığıyla takipçilerimiz hergeçen gün artmaktadır.

– Makine mühendisliği bilgileri,makaleleri
– Solidworks çizim örnekleri ve ipuçları
– Mühendislere öneriler
– Mühendislik bilgileri
– Bilim ve teknoloji haberleri

gibi birçok konu hakkında özgün yazılar Mühendis Okur’da yayınlanmaktadır.

Neden Mühendis Okur


MühendisOkur yayınladığı yazılarla her geçen gün en önemli mühendislik ve bilim siteleri arasında kendisine daha fazla  yer edinmektedir.Paylaşılan yeni,ilgi çekici ve bilgilendirici yayınlarla her  gün biraz daha fazla kişiye ulaşmaktayız.

Mühendis Okur’da tanıtım yazısı,banner,link reklamları vermek isterseniz e-mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İletişim Sayfamız: http://www.muhendisokur.com/p/iletisim.html
E-posta adresimiz : makinahocam@gmail.com