Bakan Koca’dan Gece Yarısı Flaş Açıklaması

BAKAN KRİTİK 5 İLİ AÇIKLADI Tedbire ihtiyaç olduğunun altını çizen Sağlık Bakanı Koca yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu 5 ili açıkladı. Bakan Koca’nın paylaşımı şu şekilde: * Tedbire ihtiyaç var: Günlük yeni hasta sayımız 1.000 sınırında. Bu sayının altına inmek için 33 gün süren bir çabamız olmuştu.

* Yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu iller: Ankara, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Konya. * 36 ilimizde ise 3 gündür yeni ağır hastamız olmadı.

DÜN 982 VAKA GÖRÜLMÜŞTÜ Bakan Koca’nın açıkladığı 31 Temmuz corona virüsü tablosuna göre 17 kişi hayatını kaybetmiş, 982 vaka tespit edilmiş ve 996 kişi iyileşmişti.

BAKAN KRİTİK 5 İLİ AÇIKLADI Tedbire ihtiyaç olduğunun altını çizen Sağlık Bakanı Koca yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu 5 ili açıkladı. Bakan Koca’nın paylaşımı şu şekilde: * Tedbire ihtiyaç var: Günlük yeni hasta sayımız 1.000 sınırında. Bu sayının altına inmek için 33 gün süren bir çabamız olmuştu. * Yeni hasta sayılarının artış eğiliminde olduğu iller: Ankara, Mardin, Diyarbakır, Gaziantep, Konya. * 36 ilimizde ise 3 gündür yeni ağır hastamız olmadı.

...


04 Ağustos 2020 - 10:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT