Masterchef Serhat’ın Eşi Kim Çıktı!

Çok Şaşıracaksınız: Masterchef Yarışmacısı Serhat’ın Eşi Bakın Kim Çıktı!
TV8 Ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kırmaya devam eden MasterChef Türkiye yarışmasının en favori isimlerinden birisi olan Serhat’ın herkesten sakladığı eşi ortaya çıktı.

MasterChef Türkiye yarışması finale doğru hızla devam ederken yarışmacıların sırları da bir bir ortaya dökülmeye devam ediyor.

Yarışmanın en büyük şampiyon adaylarından birisi olan yaptığı yemekler ve karakteri ile Türkiye’nin gönlünde taht kuran Serhat’ın yakında dünyaevine gireceği eşinin fotoğrafını ilk kez paylaştı.

TV 8 ekranlarında Masterchef heyecanı başladı. 16 kişilik ana kadroya giren isimlerden biri Serhat Doğramacı oldu. Masterchef eleme bölümlerinde ‘geçen sene hiçbir yarışmacıyı beğenmedim, o yüzden geldim’ diyen Serhat Doğramacı iddialı sözleri ile dikkatleri üzerine çekti. Peki kimdir bu Serhat Doğramacı, yaşı kaç, nişanlısı kim ve ne iş yapıyor?

Rakibim yok, kendimle yarışacağım diyerek daha ilk bölümden tüm şimşekleri üzerine çeken Serhat henüz 23 yaşında ve 10 senedir yemek yaptığı söylüyor.

MasterChef’in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık’ı tanıdığını, ABD’de birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan’ı desteklediğini söyleyen Serhat, çok basit bir şekilde MasterChef şampiyonu olacağım diyor.

Masterchef Serhat Doğramacı dün akşam en çok konuşulan isimlerde biri oldu. Şefler Serhat Doğramacı’ya baş sağlığı dileklerinde bulununca birçok kişi Serhat’a ne oldu, kim öldü araştırması yaptı. İlerleyen dakikalarda Serhat Doğramacı’nın nişanlısının babası öldüğü ortaya çıktı.

MasterChef Türkiye’nin genç yarışmacı adaylarından Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçı. Yarışmaya İstanbul’dan katılan yarışmacı, yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu, MasterChef’in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık’ı tanıdığını söyledi. ABD Utah’ta birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan’ı desteklediğini belirtti.

MasterChef’te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddiasını ortaya koyan Serhat Doğramacı, jüri üyelerinin karşısına tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar, krema sosu ile çıktı. Üç jüri üyesinden de geçer not alan yarışmacı, düeollalara kalmaya hak kazandı.

...


13 Kasım 2020 - 11:49 'de eklendi ve kez görüntülendi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT